Pronađeno
475
oglasa
Sačuvaj pretragu
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Šabac
›
Centar
5min
6min
4min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
50 m²
4zida
23.000 €
1.643 €/m²
14 m²
·
Suteren
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.548 €/m²
168 m²
·
1. sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
10 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
309
/
465
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.500 €
309 €/m²
Trosoban
·
170 m²
Šabac
›
Štitar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/5 sprat
Šabac
1min
6min
13min
Pogledaj oglas →
350
/
465
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
350 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Šabac
›
Štitar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
Šabac
›
Centar
3min
4min
2min
5min
Pogledaj oglas →
606
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
606 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Šabac
›
Jevremovac
10min
41min
10min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
2.039 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Šabac
4min
9min
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/7 sprat
Šabac
2min
3min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
628
/
532
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
186.000 €
628 €/m²
Petosoban
·
296 m²
Šabac
›
Kasarske livade
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.000 €
948 €/m²
10 soba
·
210 m²
Šabac
›
Radovašnica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260.000 €
710 €/m²
6 soba
·
366 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
265.000 €
841 €/m²
6 soba
·
315 m²
Šabac
4min
3min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.397 €/m²
Trosoban
·
68 m²
Šabac
›
Kamenjak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
8 €/m²
16 m²
·
Suteren
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 24