Pronađeno
475
4zida
350 €
4 €/m²
100 m²
Šabac
›
Jelenča
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.500 €
1.850 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/6 sprat
Šabac
›
Centar
2min
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
50 m²
·
Suteren
Šabac
›
Centar
1min
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
5 €/m²
25 m²
·
2/4 sprat
Šabac
6min
3min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.210 €/m²
Jednosoban
·
62 m²
Šabac
›
Letnjikovačka Kosa
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
1min
1min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
990 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.400 €
1.950 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.000 €
1.921 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
6/12 sprat
Šabac
›
Centar
2min
1min
1min
9min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Šabac
›
Jevremovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520.000 €
39 €/m²
13335 m²
·
Suteren
Šabac
›
Petlovača
1min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
714 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/7 sprat
Šabac
›
Benska Bara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190 €
6 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
5/5 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.850 €
1.830 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
Šabac
6min
12min
4min
8min
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/6 sprat
Šabac
4min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.500 €
368 €/m²
Petosoban
·
178 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.500 €
223 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Šabac
›
Pocerski Metković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 24