Pronađeno
475
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
halooglasi
50 €
0 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Šabac
›
Mačvanski Pričinović
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.822 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
3/8 sprat
Šabac
›
Trkalište
5min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.789 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/7 sprat
Šabac
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Šabac
5min
7min
16min
Pogledaj oglas →
767
/
704
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
767 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
7 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
Suteren
Šabac
5min
9min
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
1/1 sprat
Šabac
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.063 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Šabac
›
Jelenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Šabac
5min
14min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.689 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/5 sprat
Šabac
2min
3min
3min
12min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.727 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Šabac
›
Živinarnik
4min
3min
4min
9min
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
11 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.900 €
2.379 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
Šabac
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.441 €/m²
Trosoban
·
111 m²
·
6/6 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
11 €/m²
12 m²
4zida
65.000 €
1.912 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Šabac
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.950 €
1.836 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
Šabac
›
Kamičak
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 24