Pronađeno
475
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
Suteren
Šabac
›
Živinarnik
5min
3min
23min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/5 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
3/4 sprat
Šabac
2min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Centar
3min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
8 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
5/5 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Šabac
›
Kamenjak
4min
5min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
704
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.268 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Šabac
›
Centar
5min
1min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
2/5 sprat
Šabac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Šabac
›
Centar
3min
7min
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
267 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Šabac
›
Drenovac
4min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.500 €
1.131 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.095 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
4/9 sprat
Šabac
›
Centar
5min
18min
1min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.800 €
1.833 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
Šabac
›
Kamičak
1min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.803 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
9/11 sprat
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
2.100 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Šabac
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.797 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
Šabac
4min
1min
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 24