Pronađeno
475
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
1.407 €/m²
Dvosoban
·
108 m²
·
5/5 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
62 m²
·
3/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.351 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
·
2/5 sprat
Šabac
5min
2min
12min
Pogledaj oglas →
929
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.700 €
929 €/m²
Četvorosoban
·
286 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.709 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Šabac
5min
3min
2min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
1.825 €/m²
Jednoiposoban
·
57 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
2/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
8 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
4zida
200 €
3 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
·
Suteren
Šabac
4min
8min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Šabac
1min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Šabac
›
Benska Bara
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
6/7 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
5 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
12/13 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
7 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/6 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Kamičak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
6/10 sprat
Šabac
›
Centar
5min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
4zida
220 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
5/6 sprat
Šabac
›
Trkalište
5min
2min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 24
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.