Pronađeno
475
4zida
85.250 €
1.550 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Šabac
4min
20min
3min
24min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.850 €
1.543 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
2.129 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
3/3 sprat
Šabac
5min
3min
3min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.500 €
1.585 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Šabac
›
Kamičak
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.500 €
1.125 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
Suteren
Šabac
›
Trkalište
6min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.500 €
1.203 €/m²
Dvoiposoban
·
111 m²
Šabac
›
Centar
4min
9min
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.489 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
Šabac
4min
4min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.489 €
1.864 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/6 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.750 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
Šabac
5min
4min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.168 €
1.966 €/m²
Jednosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
3/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.950 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.600 €
1.650 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
Suteren
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.719 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Šabac
5min
3min
23min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.542 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.065 €/m²
Jednosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.113 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Šabac
3min
2min
12min
Pogledaj na:
4zida
comfortnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.355 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
1/1 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.500 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.400 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
3/3 sprat
Šabac
5min
5min
2min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 24