Pronađeno
475
4zida
93.800 €
2.084 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Šabac
4min
3min
1min
12min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.800 €
1.829 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
4min
14min
5min
11min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
1.282 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
5min
8min
2min
5min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.700 €
2.095 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Šabac
4min
3min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
1.545 €/m²
Troiposoban
·
101 m²
·
3/4 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.026 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
9/9 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
·
2/2 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.095 €/m²
Dvoiposoban
·
74 m²
·
2/5 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.690 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.560 €
1.485 €/m²
Dvoiposoban
·
96 m²
·
3/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.200 €
1.301 €/m²
Dvosoban
·
160 m²
Šabac
›
Kamičak
5min
1min
11min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.800 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
Suteren
Šabac
›
Trijangla
5min
5min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.400 €
1.970 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
1/3 sprat
Šabac
4min
3min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.200 €
1.956 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Šabac
›
Centar
4min
3min
1min
12min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.750 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.500 €
1.922 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.644 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
Šabac
4min
6min
1min
2min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 24