Pronađeno
475
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.290 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.167 €/m²
Troiposoban
·
120 m²
·
3/4 sprat
Šabac
6min
6min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.690 €
1.995 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
Suteren
Šabac
3min
2min
1min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
1.882 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
Šabac
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.920 €
2.015 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Šabac
›
Živinarnik
1min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.349 €
2.095 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.500 €
1.565 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Šabac
›
Bair
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
429 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Šabac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.236 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.184 €/m²
Troiposoban
·
152 m²
·
1/2 sprat
Šabac
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
680 €/m²
Troiposoban
·
122 m²
Šabac
Pogledaj na:
4zida
comfortnekretnine.rs
2.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.381 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.575 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.394 €
1.787 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Šabac
›
Kamičak
1min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.990 €
1.848 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Šabac
›
Kamičak
1min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
1.971 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
3/3 sprat
Šabac
4min
3min
1min
12min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.548 €/m²
Garsonjera
·
42 m²
·
3/4 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.629 €
1.880 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
6/6 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.800 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Šabac
›
Trijangla
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.852 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Šabac
›
Donji Šor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 24