Pronađeno
475
4zida
850.000 €
833 €/m²
1020 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
427 €/m²
586 m²
·
1/1 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.400 €
1.800 €/m²
108 m²
·
1/1 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
750 €/m²
240 m²
4zida
42.000 €
1.077 €/m²
39 m²
Šabac
›
Kamičak
5min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
1.550 €/m²
20 m²
·
1. sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Šabac
›
Majur
3min
1min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
3 €/m²
6 soba
·
160 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
8 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Šabac
›
Jelenča
4min
2min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
7 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Šabac
›
Živinarnik
4min
7min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
3 €/m²
6 soba
·
600 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
2 €/m²
6 soba
·
300 m²
Šabac
›
Tabanović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
7 €/m²
6 soba
·
287 m²
Šabac
›
Majur
5min
10min
10min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
6 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.355 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290.000 €
2.437 €/m²
4.5 soba
·
119 m²
·
5/5 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Šabac
›
Krivaja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.278 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 24