Pronađeno
475
4zida
37.000 €
597 €/m²
62 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
770 €/m²
714 m²
·
2/2 sprat
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
690.000 €
358 €/m²
1930 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
421 €/m²
594 m²
Šabac
›
Varna
9min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
553 €/m²
687 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
1.331 €/m²
62 m²
·
Suteren
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
780.000 €
1.008 €/m²
774 m²
·
Suteren
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
486 €/m²
1440 m²
4zida
435.000 €
1.394 €/m²
312 m²
·
Suteren
Šabac
5min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
663 €/m²
830 m²
Šabac
›
Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.692 €/m²
39 m²
4zida
149.000 €
340 €/m²
438 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.500 €
2.150 €/m²
10 m²
·
Suteren
Šabac
5min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.376 €/m²
327 m²
4zida
155.000 €
1.615 €/m²
96 m²
4zida
400.000 €
1.818 €/m²
220 m²
Šabac
›
Donji Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
321 €/m²
374 m²
4zida
69.000 €
90 €/m²
769 m²
·
1. sprat
Šabac
›
Pocerski Pričinović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.000 €
338 €/m²
240 m²
Šabac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.450.000 €
3.898 €/m²
372 m²
·
Suteren
Šabac
›
Štitar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 10 od 24