Pronađeno
6
4zida
190.000 €
651 €/m²
Petosoban
·
292 m²
Šabac
›
Trijangla
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.300 €
4 €/m²
600 m²
·
Suteren
Šabac
›
Trijangla
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.800 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Trijangla
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.500 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Šabac
›
Trijangla
4min
5min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.800 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Šabac
›
Trijangla
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.800 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
Suteren
Šabac
›
Trijangla
5min
5min
19min