Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.099 €/m²
Trosoban
·
182 m²
Šabac
›
Šipurske Livade
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.524 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Šabac
›
Šipurske Livade
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Šabac
›
Šipurske Livade
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
890
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.000 €
890 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Šabac
›
Šipurske Livade
Pogledaj oglas →
656
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
656 €/m²
6 soba
·
244 m²
Šabac
›
Šipurske Livade