Pronađeno
21
oglasa
Sačuvaj pretragu
876
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
876 €/m²
Dvosoban
·
137 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
595 €/m²
6 soba
·
370 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
464
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
464 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Šabac
›
Majur
4min
19min
16min
42min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.077 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
833
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Šabac
›
Majur
5min
20min
17min
43min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
1.083 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
561
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
561 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Šabac
›
Majur
4min
20min
17min
44min
Pogledaj oglas →
629
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
629 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Šabac
›
Majur
6min
14min
6min
Pogledaj oglas →
915
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
915 €/m²
Dvosoban
·
153 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
662
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
662 €/m²
Petosoban
·
287 m²
Šabac
›
Majur
5min
9min
9min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
375 €/m²
Četvorosoban
·
320 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
3.057 €/m²
Četvorosoban
·
35 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.100 €
7 €/m²
300 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Majur
3min
1min
2min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
3 €/m²
510 m²
Šabac
›
Majur
4zida
550.000 €
770 €/m²
714 m²
·
2/2 sprat
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
690.000 €
358 €/m²
1930 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
553 €/m²
687 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Šabac
›
Majur
3min
1min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
7 €/m²
6 soba
·
287 m²
Šabac
›
Majur
5min
10min
10min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
4 €/m²
457 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2