Pronađeno
7
4zida
120.000 €
1.071 €/m²
Trosoban
·
112 m²
Šabac
›
Donji Šor
4zida
1.000 €
3 €/m²
300 m²
·
1. sprat
Šabac
›
Donji Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.376 €/m²
327 m²
4zida
400.000 €
1.818 €/m²
220 m²
Šabac
›
Donji Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.625 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Donji Šor
4min
7min
3min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.852 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Šabac
›
Donji Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Šabac
›
Donji Šor