Pronađeno
86
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Šabac
›
Centar
4min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
2.414 €/m²
Trosoban
·
116 m²
·
2/6 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.000 €
1.732 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
4/6 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.900 €
1.285 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
3min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5