Pronađeno
86
4zida
105.000 €
2.692 €/m²
39 m²
4zida
149.000 €
340 €/m²
438 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.615 €/m²
96 m²
4zida
180.000 €
750 €/m²
240 m²
4zida
31.000 €
1.550 €/m²
20 m²
·
1. sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.355 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290.000 €
2.437 €/m²
4.5 soba
·
119 m²
·
5/5 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.850 €
1.350 €/m²
Dvoiposoban
·
111 m²
·
5/5 sprat
Šabac
›
Centar
4min
1min
5min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.765 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.475 €/m²
Četvorosoban
·
61 m²
·
1/2 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
Šabac
›
Centar
5min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.504 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
2/5 sprat
Šabac
›
Centar
5min
3min
5min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.500 €
1.810 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
3/4 sprat
Šabac
›
Centar
5min
5min
1min
1min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.151 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
2/2 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.500 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.290 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.548 €/m²
Garsonjera
·
42 m²
·
3/4 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.800 €
1.829 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
4min
14min
5min
11min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
1.282 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Centar
5min
8min
2min
5min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5