Pronađeno
475
halooglasi
194.400 €
1.800 €/m²
108 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
295.000 €
937 €/m²
315 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
439 €/m²
456 m²
Šabac
›
Kamičak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
1.424 €/m²
165 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.068 €/m²
103 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Žika Popović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750.000 €
4.412 €/m²
170 m²
melenticnekretnine.rs
40.000 €
606 €/m²
Četvorosoban
·
66 m²
Šabac
›
Volujac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
981 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Šabac
›
Jelenča
5min
2min
40min
Pogledaj oglas →
876
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
876 €/m²
Dvosoban
·
137 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.400 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.044 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
Šabac
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
595 €/m²
6 soba
·
370 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
440.000 €
1.333 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Šabac
›
Centar
1min
3min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
975 €/m²
Četvorosoban
·
282 m²
Šabac
›
Trkalište
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
606 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.610 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Šabac
›
Mačvanski Pričinović
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
605
/
704
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
605 €/m²
Petosoban
·
215 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
3min
13min
9min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
363 €/m²
Dvosoban
·
179 m²
Šabac
›
Grad Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
554 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
852 €/m²
Dvosoban
·
88 m²
Šabac
›
Kamenjak
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 24