Pronađeno
239
4zida
143.000 €
1.857 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
5/6 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
919 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
Ruma
9min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
108 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
1.768 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
4/7 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
1.289 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/4 sprat
Ruma
10min
25min
4min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.587 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Ruma
6min
11min
1min
17min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.800 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
4/4 sprat
Ruma
›
Barunovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.136 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4/5 sprat
Ruma
9min
32min
25min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.265 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/3 sprat
Ruma
5min
8min
2min
5min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.700 €
1.494 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/1 sprat
Ruma
›
Barunovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
1.109 €/m²
7 soba
·
221 m²
Ruma
4min
21min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Ruma
6min
1min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
467 €/m²
6 soba
·
600 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
635 €/m²
7 soba
·
260 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.750 €
1.450 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/5 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
80 m²
·
Suteren
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
700 €/m²
9 soba
·
250 m²
Ruma
5min
19min
7min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
Suteren
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
6/8 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.833 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/4 sprat
Ruma
5min
11min
1min
17min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 12