Pronađeno
239
4zida
245.000 €
3.267 €/m²
7 soba
·
75 m²
Ruma
5min
12min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.400 €
1.791 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Ruma
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.000 €
661 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Ruma
›
Industrijska zona
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
1.867 €/m²
Petosoban
·
225 m²
Ruma
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
2.333 €/m²
Petosoban
·
90 m²
Ruma
›
Barunovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.000 €
1.012 €/m²
Petosoban
·
254 m²
Ruma
›
Barunovac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
1.202 €/m²
4.5 soba
·
120 m²
Ruma
›
Centar
Pogledaj oglas →
484
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
484 €/m²
Petosoban
·
124 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.800.000 €
4.000 €/m²
Petosoban
·
700 m²
Ruma
›
Pavlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.043 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
100/5 sprat
Ruma
5min
15min
3min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.500 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
5/5 sprat
Ruma
›
Širi centar
4min
8min
3min
7min
4zida
129.000 €
1.697 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
4. sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
1.651 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/4 sprat
Ruma
›
Centar
4zida
112.200 €
1.100 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
2/2 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.500 €
1.170 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.783 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
Prizemlje
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.400 €
1.557 €/m²
112 m²
·
6/6 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
2.033 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/6 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 12