Pronađeno
239
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.742 €/m²
Petosoban
·
89 m²
Ruma
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
656
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
656 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Ruma
›
Klenak
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.900 €
999 €/m²
7 soba
·
110 m²
Ruma
4min
20min
12min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
479 €/m²
6 soba
·
292 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.467 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
Suteren
Ruma
›
Centar
4zida
150.000 €
1.500 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Ruma
3min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
381 €/m²
6 soba
·
160 m²
Ruma
›
Donji Petrovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
2.561 €/m²
6 soba
·
164 m²
Ruma
›
Nikinci
8min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
614 €/m²
70 m²
Ruma
2min
9min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
689 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.107 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Ruma
3min
16min
7min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.020 €/m²
6 soba
·
255 m²
Ruma
5min
17min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
672 €/m²
7 soba
·
238 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
444 €/m²
Četvorosoban
·
450 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
625
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
625 €/m²
Jednosoban
·
56 m²
Ruma
›
Hrtkovci
10min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
654 €/m²
Petosoban
·
260 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.252 €/m²
Petosoban
·
119 m²
Ruma
5min
22min
8min
16min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
852
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Ruma
›
Putinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.500 €
698 €/m²
6 soba
·
200 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 12