Pronađeno
239
4zida
150.000 €
464 €/m²
6 soba
·
323 m²
Ruma
›
Dobrinci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
295
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.900 €
295 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Ruma
›
Klenak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.750 €
2.034 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Suteren
Ruma
›
Barunovac
4zida
135.000 €
771 €/m²
Petosoban
·
175 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
534 €/m²
6 soba
·
148 m²
Ruma
›
Voganj
Pogledaj oglas →
693
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.850 €
693 €/m²
Petosoban
·
290 m²
·
1/1 sprat
Ruma
›
Centar
9min
32min
25min
28min
4zida
137.700 €
1.481 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
194 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Ruma
›
Stejanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.999 €
962 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Ruma
›
Nikinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
739 €/m²
Petosoban
·
211 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.130 €
374 €/m²
Trosoban
·
241 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
496 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Ruma
›
Nikinci
5min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.462 €/m²
Petosoban
·
171 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
878
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
878 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Ruma
›
Klenak
Pogledaj oglas →
950
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
950 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Ruma
›
Hrtkovci
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.625 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
573
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
573 €/m²
Četvorosoban
·
171 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj oglas →
750
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
750 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.333 €/m²
90 m²
·
1/1 sprat
Ruma
9min
32min
25min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
804 €/m²
6 soba
·
224 m²
Ruma
4min
8min
4min
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 12