Pronađeno
239
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
142.800 €
1.190 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.000 €
624 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
Ruma
6min
27min
10min
22min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
66.000 €
1.320 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
183.600 €
998 €/m²
Petosoban
·
184 m²
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000.000 €
1.056 €/m²
947 m²
·
Suteren
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.500 €
1.149 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.000 €
901 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
5/5 sprat
Ruma
›
Tivol
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.000 €
1.922 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/6 sprat
Ruma
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
83.500 €
1.815 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
56.500 €
1.009 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Ruma
›
Kudoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
81.600 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.500 €
5 €/m²
490 m²
·
Suteren
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
900 €/m²
6 soba
·
200 m²
Ruma
8min
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.500 €
1.879 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
Prizemlje
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.750 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
2/6 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/6 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.500 €
944 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 12