Pronađeno
239
4zida
149.000 €
871 €/m²
Trosoban
·
171 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.829 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
7/7 sprat
Ruma
5min
8min
5min
8min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.429 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Ruma
›
Klenak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
272 €/m²
8 soba
·
360 m²
Ruma
›
Klenak
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Ruma
9min
16min
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.700 €
1.326 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
5/5 sprat
Ruma
6min
22min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
652 €/m²
6 soba
·
230 m²
Ruma
›
Vašarište
2min
22min
12min
14min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
257.500 €
4.292 €/m²
60 m²
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
464 €/m²
6 soba
·
323 m²
Ruma
›
Borkovačka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
918 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
Suteren
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.500 €
553 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Ruma
›
Kudoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.000 €
1.204 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
2/2 sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.250 €
370 €/m²
Trosoban
·
241 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.000 €
650 €/m²
Četvorosoban
·
260 m²
Ruma
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
165.000 €
2.200 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
1.198 €/m²
Petosoban
·
167 m²
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.700 €
2.504 €/m²
Četvorosoban
·
55 m²
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
474 €/m²
10 soba
·
380 m²
·
1/1 sprat
Ruma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.000 €
514 €/m²
7 soba
·
311 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
204.000 €
703 €/m²
Četvorosoban
·
290 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 12