Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.545 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
2/2 sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.100 €
1.915 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.800 €
1.752 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
3/3 sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.125 €/m²
Dvoiposoban
·
40 m²
·
1. sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.540 €
2.051 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.278 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Raška
›
Kopaonik