Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
finanekretnine.com
950 €
2 €/m²
442 m²
4zida
140 €
3 €/m²
50 m²
Prijepolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.090 €
8 €/m²
140 m²
Prijepolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
3 €/m²
50 m²
Prijepolje
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
4 €/m²
150 m²
Prijepolje
›
Kolovrat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.500 €
1.489 €/m²
91 m²
Prijepolje
4min
4min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.500 €
1.836 €/m²
6 soba
·
64 m²
Prijepolje
›
Vakuf
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
462 €/m²
6 soba
·
169 m²
Prijepolje
›
Kolovrat
7min
5min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
685 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Prijepolje
7min
33min
43min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
660 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Prijepolje
›
Mileševo
6min
28min
38min
4zida
46.000 €
575 €/m²
8 soba
·
80 m²
Prijepolje
›
Vinicka
11min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.389 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Prijepolje
4min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
362 €/m²
Petosoban
·
185 m²
Prijepolje
›
Ivanje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
808 €/m²
8 soba
·
120 m²
Prijepolje
5min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
375 €/m²
Petosoban
·
184 m²
Prijepolje
›
Kolovrat
1min
5min
40min
4zida
39.400 €
547 €/m²
Petosoban
·
72 m²
Prijepolje
›
Kolovrat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.154 €/m²
Trosoban
·
39 m²
Prijepolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/4 sprat
Prijepolje
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
1.310 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Prijepolje
›
Gornje Goračiće
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
3/5 sprat
Prijepolje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3