Pronađeno
2
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.670 €
2.656 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
3/4 sprat
petrovaradin-juzno-backi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.270 €
2.074 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
petrovaradin-juzno-backi
›
Sadovi