Pronađeno
141
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
66.540 €
1.957 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.500 €
2.058 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.100 €
2.589 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.400 €
2.121 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.560 €
2.171 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.700 €
1.972 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
102.360 €
2.047 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.900 €
2.022 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
171.880 €
2.292 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
Prizemlje
Petrovaradin
›
Blok 8
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
338.770 €
2.258 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
209.160 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
81.370 €
2.034 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.270 €
2.074 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
152.670 €
2.009 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
136.475 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/1 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
13 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/4 sprat
Petrovaradin
›
Rade Končara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
nekretnine
149.350 €
1.821 €/m²
10 soba
·
82 m²
Petrovaradin
›
Vukova
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
513.970 €
2.840 €/m²
Petosoban
·
181 m²
Petrovaradin
›
Fruškogorski put
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 6 od 8