Pronađeno
28
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
74.160 €
2.060 €/m²
Trosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.100 €
2.589 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.700 €
1.972 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
338.770 €
2.258 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
209.160 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
81.370 €
2.034 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
136.475 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/1 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2