Pronađeno
10
4zida
67.000 €
1.047 €/m²
64 m²
·
Suteren
Petrovac na Mlavi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
940 €/m²
Petosoban
·
117 m²
Petrovac na Mlavi
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.383 €/m²
Četvorosoban
·
47 m²
Petrovac na Mlavi
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
775 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
Petrovac na Mlavi
›
Melnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.129 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Petrovac na Mlavi
›
Melnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
237.000 €
912 €/m²
Petosoban
·
260 m²
Petrovac na Mlavi
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
135.000 €
409 €/m²
10 soba
·
330 m²
Petrovac na Mlavi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
Suteren
Petrovac na Mlavi
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
900 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
Suteren
Petrovac na Mlavi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
850 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Petrovac na Mlavi
10min
1min
7min