Pronađeno
111
oglasa
Sačuvaj pretragu
686
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
686 €/m²
7 soba
·
188 m²
Pećinci
›
Šimanovci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
1.266 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
Pećinci
›
Šimanovci
5min
7min
7min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
338 €/m²
14 soba
·
444 m²
Pećinci
›
Braće Vidaković
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
667
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.000 €
667 €/m²
90 m²
Pećinci
›
Karlovčić
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.000 €
811 €/m²
Trosoban
·
196 m²
Pećinci
›
Braće Krstić
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
530
/
530
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.500 €
530 €/m²
150 m²
Pećinci
›
Obrež
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
330.000 €
2.750 €/m²
6 soba
·
120 m²
Pećinci
›
Živojina Niška
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350.000 €
174 €/m²
2007 m²
·
1/1 sprat
Pećinci
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.600.000 €
504 €/m²
3175 m²
Pećinci
›
Industrijska zona BB; Šimanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
3 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Pećinci
›
Šimanovci
Pogledaj oglas →
382
/
530
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineapartman.rs
65.000 €
382 €/m²
6 soba
·
170 m²
Pećinci
›
Obrež
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 6