Pronađeno
232
4zida
450 €
10 €/m²
45 m²
Paraćin
›
Centar
6min
1min
17min
4zida
120.000 €
154 €/m²
780 m²
Paraćin
›
11. Kongres
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.760 €
942 €/m²
159 m²
4zida
520.000 €
1.405 €/m²
370 m²
4zida
40.500 €
900 €/m²
45 m²
·
1/2 sprat
Paraćin
3min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
519 €/m²
183 m²
·
Prizemlje
Paraćin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
541 €/m²
148 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
787 €/m²
89 m²
Paraćin
›
Izvor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
270 €/m²
222 m²
Paraćin
›
Branko Krsmanović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
992 €/m²
121 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
750 €/m²
200 m²
4zida
299.000 €
1.503 €/m²
199 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
197 €/m²
178 m²
Paraćin
›
Grza
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.000 €
1.100 €/m²
229 m²
·
Prizemlje
Paraćin
›
Centar
1min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
177 €/m²
480 m²
·
Prizemlje
Paraćin
›
Striža
5min
12min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.059 €/m²
85 m²
Paraćin
›
Centar
5min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.030 €
190 €/m²
437 m²
Paraćin
›
Šavac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
625 €/m²
48 m²
·
Suteren
Paraćin
4min
8min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.000 €/m²
210 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
570 €/m²
316 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 12