Pronađeno
232
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
450 €/m²
400 m²
Paraćin
›
4. Juli
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
240.000 €
667 €/m²
360 m²
Paraćin
3min
5min
22min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70.000 €
805 €/m²
87 m²
Paraćin
›
Zmič
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
158 €/m²
570 m²
Paraćin
›
Stubica
10min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.000 €
360 €/m²
222 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.000 €
237 €/m²
1180 m²
Paraćin
›
Žabare
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.000 €
492 €/m²
356 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220.000 €
733 €/m²
300 m²
Paraćin
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
2 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Paraćin
›
Sisevac
26min
9min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55 €
1 €/m²
50 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
177 €/m²
480 m²
·
Prizemlje
Paraćin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 12