Pronađeno
31
oglasa
Sačuvaj pretragu
533
/
527
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
533 €/m²
197 m²
Paraćin
›
Gloždak
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
1 €/m²
600 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.000 €
285 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
Paraćin
›
Gloždak
4min
4min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
6 €/m²
360 m²
Paraćin
›
Gloždak
4min
4min
25min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.000 €
7 €/m²
430 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Paraćin
›
Gloždak
6min
4min
23min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
588
/
527
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
588 €/m²
Petosoban
·
204 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
145.000 €
345 €/m²
6 soba
·
420 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450.000 €
228 €/m²
1974 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55 €
1 €/m²
50 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 2 od 2