Pronađeno
63
4zida
200.000 €
2.817 €/m²
71 m²
·
Suteren
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
612
/
612
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
612 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
324
/
612
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
324 €/m²
247 m²
Paraćin
›
Centar
2min
3min
9min
Pogledaj oglas →
600
/
612
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
200 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
556
/
612
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
556 €/m²
81 m²
·
Suteren
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.595 €
1.515 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Paraćin
›
Centar
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
792
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
792 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
3/1 sprat
Paraćin
›
Centar
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.433 €
1.222 €/m²
Dvoiposoban
·
92 m²
·
1/6 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
5/6 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.200 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Paraćin
›
Centar
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.071 €/m²
Trosoban
·
56 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
696
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
696 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
4/5 sprat
Paraćin
›
Centar
10min
4min
5min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.100 €
1.100 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
863
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
863 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.326 €
1.213 €/m²
Dvoiposoban
·
86 m²
·
2/5 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
883
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
883 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5/5 sprat
Paraćin
›
Centar
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.550 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
900
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.700 €
900 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/7 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4