Pronađeno
1.191
4zida
450 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4/4 sprat
Pančevo
›
Tesla
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.943 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/7 sprat
Pančevo
›
Sodara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Pančevo
4min
3min
4min
9min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
6 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
4/7 sprat
Pančevo
›
Tesla
3min
1min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Pančevo
4min
4min
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Gornji Grad
4min
5min
6min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.759 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
4min
4min
4min
35min
Pogledaj oglas →
2
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
2 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Misa
5min
2min
6min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.800 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
4/4 sprat
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
1.931 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/2 sprat
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.702 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/5 sprat
Pančevo
2min
2min
3min
13min
Pogledaj oglas →
538
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
538 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Pančevo
›
Dolovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Misa Vinogradi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
8 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Misa Vinogradi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
6 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Pančevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.090 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Margita
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 56 od 60