Pronađeno
1.191
4zida
149.000 €
2.709 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
4min
6min
7min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
13.000 €
1.083 €/m²
12 m²
nekretnine
1.500 €
12 €/m²
124 m²
Pančevo
›
Žarka Fogaraša
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
4.500 €
6 €/m²
768 m²
·
1/1 sprat
Pančevo
›
Generala Petra Aračića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.200 €
8 €/m²
150 m²
Pančevo
›
Karađorđeva
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
900 €
10 €/m²
Jednosoban
·
92 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
1min
6min
1min
4min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.150 €
14 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
4/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
2 €/m²
667 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Brestovačka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
16.340 €
9 €/m²
1800 m²
nekretnine
10.000 €
8 €/m²
1212 m²
4zida
350 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
2min
3min
2min
14min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
›
Tesla
4min
2min
4min
15min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
5min
7min
5min
21min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.900 €
1.729 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.000 €
1.659 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Centar
5min
7min
8min
13min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Pančevo
›
Kotež 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Pančevo
›
Stari Tamiš
15min
2min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.900 €
1.610 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
›
Centar
4min
4min
10min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 55 od 60