Pronađeno
1.191
4zida
85.000 €
2.297 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
3min
3min
4min
9min
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/2 sprat
Pančevo
›
Strelište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.580 €
1.994 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/4 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
899 €/m²
Petosoban
·
267 m²
Pančevo
6min
5min
31min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
5 €/m²
Troiposoban
·
130 m²
·
1/1 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.105 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
1.508 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
7/8 sprat
Pančevo
›
Strelište
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
1.851 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
7 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Kotež 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.912 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Suteren
Pančevo
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/5 sprat
Pančevo
›
Tesla
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
7 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Sodara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
36 m²
Pančevo
›
Kotež 1
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2. sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
479
/
969
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
479 €/m²
Dvosoban
·
94 m²
Pančevo
›
Ivanovo
8min
3min
6min
Pogledaj oglas →
313
/
969
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.500 €
313 €/m²
Trosoban
·
136 m²
Pančevo
›
Ivanovo
3min
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.780 €
1.157 €/m²
56 m²
·
Prizemlje
Pančevo
›
Sodara
4min
6min
4min
13min
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
Prizemlje
Pančevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 48 od 60