Pronađeno
1.188
4zida
400 €
7 €/m²
60 m²
Pančevo
›
Centar
4zida
5.200 €
10 €/m²
520 m²
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
12 €/m²
130 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Strelište
4min
2min
1min
14min
4zida
3.000 €
5 €/m²
605 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Misa
4min
8min
2min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.742 €
12 €/m²
144 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Tesla
4zida
2.600 €
7 €/m²
380 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
5min
2min
2min
1min
4zida
1.100 €
12 €/m²
92 m²
·
Suteren
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
3 €/m²
1052 m²
4zida
3.000 €
5 €/m²
600 m²
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.900 €
1.763 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Pančevo
›
Sodara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.721 €
2.168 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Pančevo
›
Kotež 2
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.475 €
1.970 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.049 €/m²
143 m²
·
Suteren
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
999.900 €
349 €/m²
2861 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Sodara
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
669 €/m²
897 m²
Pančevo
›
Starčevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
913 €/m²
23 m²
Pančevo
›
Kotež 2
5min
1min
3min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.053 €/m²
171 m²
·
Prizemlje
Pančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.818 €/m²
44 m²
·
1/2 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.800 €/m²
100 m²
·
1/2 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.600 €
1.600 €/m²
91 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 16 od 60