Pronađeno
1.188
halooglasi
900 €
3 €/m²
360 m²
Pančevo
›
Stari Tamiš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
40 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430 €
6 €/m²
78 m²
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
10.000 €
10 €/m²
1000 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
8 €/m²
80 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.975 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Tesla
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.200 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
2. sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.000 €
1.785 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
244.500 €
2.649 €/m²
Trosoban
·
92.3 m²
·
1/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
2.225 €/m²
Trosoban
·
94.38 m²
·
5/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.000 €
3 €/m²
1300 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.073 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.774 €
2.209 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.747 €
2.012 €/m²
Trosoban
·
63 m²
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.985 €/m²
Troiposoban
·
68 m²
·
5. sprat
Pančevo
›
Kotež 2
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
1.706 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
7. sprat
Pančevo
›
Kotež 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
45 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
5min
5min
6min
14min
4zida
2.500 €
6 €/m²
442 m²
4zida
500 €
7 €/m²
74 m²
Pančevo
›
Centar
4zida
10.000 €
8 €/m²
1230 m²
Pančevo
›
Karaula
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 60