Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.000 €
1.457 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
1/2 sprat
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
6 €/m²
442 m²
4zida
1.150.000 €
2.158 €/m²
533 m²
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
2.189 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.174 €/m²
Petosoban
·
138 m²
·
4/4 sprat
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.800 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.000 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.667 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Mladost
5min
4min
4min
36min
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Mladost
5min
5min
1min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250.000 €
2.212 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
Pančevo
›
Mladost