Pronađeno
68
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.196 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
86.22 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
207.271 €
1.848 €/m²
Četvorosoban
·
112.16 m²
·
3. sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
345 €
9 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.680 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
52.6 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
1.100 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.800 €
1.400 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.800 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.825 €
1.818 €/m²
Dvosoban
·
62.61 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.971 €
1.818 €/m²
Dvosoban
·
61.59 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.250 €
2.050 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
868
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
33.000 €
868 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Gornji grad Margita
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.989 €
1.818 €/m²
Dvosoban
·
61.6 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.152 €
1.818 €/m²
Dvosoban
·
64.99 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.043 €
1.818 €/m²
Dvosoban
·
66.58 m²
·
1/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.024 €
1.818 €/m²
Dvosoban
·
67.12 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.262 €
1.818 €/m²
Dvosoban
·
60.1 m²
·
1/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
7 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
4/5 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
5 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4