Pronađeno
17.811
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
265.280 €
2.627 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
231.750 €
2.414 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.440 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
261.620 €
3.398 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
227.650 €
3.502 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
124.115 €
3.182 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
94.830 €
2.258 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
288.400 €
2.552 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
153.470 €
2.516 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
118.450 €
2.961 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
197.160 €
2.664 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.890 €
3.164 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.930 €
1.659 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100.900 €
3.604 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.400 €
2.263 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
3.341 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara nova
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
64.900 €
2.950 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.860 €
2.661 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
145.030 €
3.296 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
111.240 €
2.367 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 90 od 891