Pronađeno
17.811
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.650 €
2.376 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
212.180 €
3.422 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.310 €
2.148 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.300 €
2.360 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara nova
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
198.280 €
3.605 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.750 €
2.496 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.950 €
1.931 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
56.650 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
2.625 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
2.167 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
8/9 sprat
Novi Sad
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.400 €
2.747 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Novi Sad
›
Detelinara nova
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
2.377 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/5 sprat
novi-sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
124.630 €
2.543 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.230 €
2.522 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.400 €
2.897 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara nova
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230.210 €
2.677 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
618.000 €
3.492 €/m²
Četvorosoban
·
177 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
224.510 €
2.098 €/m²
Petosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.500 €
2.503 €/m²
Trosoban
·
52.93 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
319.300 €
3.041 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 75 od 891