Pronađeno
17.870
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
96.490 €
3.574 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
8/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
187.975 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
157.730 €
2.504 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.600 €
2.509 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
143.376 €
2.472 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
148.320 €
2.472 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
168.900 €
2.912 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
Pogledaj oglas →
5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
885.800 €
5.033 €/m²
Četvorosoban
·
176 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
446.630 €
3.059 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
193.820 €
3.342 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
163.630 €
3.557 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
118.450 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
373.200 €
3.059 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
163.552 €
3.207 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
94.825 €
2.456 €/m²
Jednosoban
·
38.61 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.800 €
1.659 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380.000 €
2.946 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.540 €
2.337 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
262.650 €
2.985 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.250 €
2.690 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/9 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 35 od 894