Pronađeno
395
oglasa
Sačuvaj pretragu
5.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
5.345 €/m²
Petosoban
·
58 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
510.000 €
2.170 €/m²
6 soba
·
235 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
5 €/m²
135 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
6 €/m²
154 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
721.100 €
1.821 €/m²
396 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.236.000 €
618 €/m²
8 soba
·
2000 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.550 €
492 €/m²
6 soba
·
597 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
5 €/m²
770 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
4zida
700 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
4min
3min
2min
6min
Pogledaj na:
4zida
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
895 €
2 €/m²
534 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
5 €/m²
420 m²
4zida
16.800 €
12 €/m²
1400 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.400 €
12 €/m²
700 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
5 €/m²
400 m²
4zida
1.000 €
5 €/m²
192 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
7 €/m²
752 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
5min
5min
2min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
145 m²
Novi Sad
›
Veternik
4min
4min
5min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.500 €
2 €/m²
2500 m²
4zida
2.670 €
7 €/m²
381 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.600 €
12 €/m²
722 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 20
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti