Pronađeno
405
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
2.146 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
45min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
690.100 €
1.870 €/m²
6 soba
·
369 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
525.000 €
2.500 €/m²
6 soba
·
210 m²
Novi Sad
›
Veternik
5min
9min
12min
Pogledaj oglas →
929
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.500 €
929 €/m²
Četvorosoban
·
204 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.236 €/m²
9 soba
·
259 m²
Novi Sad
›
Veternik
4min
6min
4min
41min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
1.188 €/m²
260 m²
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.168 €/m²
95 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.033 €/m²
Petosoban
·
123 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.500 €
1.062 €/m²
267 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
1.207 €/m²
6 soba
·
256 m²
Novi Sad
›
Veternik
5min
3min
3min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
1.892 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Novi Sad
›
Veternik
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
322 €/m²
10 soba
·
900 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
1.471 €/m²
6 soba
·
168 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
3min
2min
5min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
1.369 €/m²
Trosoban
·
143 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
3min
2min
5min
Pogledaj na:
4zida
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
422.000 €
175 €/m²
Petosoban
·
2413 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
815
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
815 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
3min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
1.030 €/m²
6 soba
·
240 m²
Novi Sad
›
Veternik
3min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.791 €/m²
6 soba
·
115 m²
Novi Sad
›
Veternik
3min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
357.500 €
1.453 €/m²
7 soba
·
246 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
4.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.110 €
4.209 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 21