Pronađeno
405
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
1.515 €/m²
Četvorosoban
·
238 m²
Novi Sad
›
Veternik
4min
1min
4min
37min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
307.970 €
1.092 €/m²
6 soba
·
282 m²
Novi Sad
›
Veternik
5min
5min
5min
49min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
1.030 €/m²
6 soba
·
267 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
334.750 €
1.308 €/m²
256 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
1.278 €/m²
129 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
939
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
939 €/m²
Trosoban
·
245 m²
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
264.710 €
2.497 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
9.537 €/m²
Dvosoban
·
27 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
45min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
1.394 €/m²
170 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
381.100 €
1.500 €/m²
254 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
8min
1min
3min
45min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
510.000 €
2.429 €/m²
6 soba
·
210 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
525.300 €
2.432 €/m²
6 soba
·
216 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
307.000 €
1.181 €/m²
7 soba
·
260 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
6min
2min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
449 €/m²
6 soba
·
550 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.160 €
6.367 €/m²
Četvorosoban
·
44 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
1.911 €/m²
97 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
45min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
1.526 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
2min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.000 €
1.508 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
256.000 €
2.133 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 21