Pronađeno
128
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
255.800 €
2.874 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
2.231 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
6min
31min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
255.000 €
2.931 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.600 €
2.369 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
4min
5min
40min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.700 €
2.045 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
149.100 €
2.100 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
317.845 €
3.612 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 7