Pronađeno
128
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.725 €
2.262 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.258 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.200 €
2.249 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.170 €
2.075 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.070 €
1.759 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
2.012 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.036 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.650 €
2.376 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
2min
5min
31min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.700 €
1.647 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
1min
4min
31min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.954 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.250 €
1.957 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
9min
4min
31min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.400 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.700 €
2.368 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.971 €
1.902 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.170 €
2.248 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.090 €
1.940 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.600 €
2.388 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.500 €
2.046 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
6 €/m²
7 soba
·
332 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 5 od 7