Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
1min
23min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.017 €
2.667 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.600 €
2.600 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.500 €
2.859 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
193.800 €
3.400 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
235.720 €
2.381 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
2.861 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
96.330 €
2.408 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.850 €
3.156 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
104.820 €
2.995 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
131.150 €
2.790 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.420 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.950 €
3.468 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
106.730 €
2.809 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.680 €
2.971 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.800 €
2.379 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.527 €
2.707 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.337 €
2.682 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 93 od 109